Moda na czytanie

ostatnio edytowane: 2014-10-08 14:11:35

02 kwietnia obchodziliśmy „Światowy Dzień Książki” w połączeniu z akcją „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzień ten był szczególny, ponieważ odwiedzili nas zaproszeni goście, przedszkolaki z grupy „Myszek”, z Niepublicznego Przedszkola nr 3 „Wesoły Smyk”. Dzieci z zainteresowaniem słuchały bajek czytanych przez Panię Agnieszkę Kołacz. Największą niespodziankę sprawili wszystkim: sześcioletni Paweł Przybyszewski oraz nasz uczeń Cyprian Pradziad, którzy samodzielnie przeczytali bajki. Włączenie dzieci do wspólnego czytania było doskonałym pomysłem! Na zakończenie wszystkie dzieci zostały obdarowane słodyczami, a pani Agnieszka specjalnie przygotowaną laurką –podziękowaniem, za mile spędzony czas z książką.