Wielkanoc w Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej

ostatnio edytowane: 2014-10-08 14:11:11

Dnia 15 kwietnia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, uczennice z Miejskiego Gimnazjum w Chodzieży,  z klasy 2a: Aleksandra Mańkowska i Marta Wechwert oraz klasy 3b: Monika Tabat i Klaudia Słaboszewska pod kierunkiem Pani Aleksandry Pietruczuk,  przygotowały dla naszych uczniów niezwykłe przedstawienie kukiełkowe pt. „Jezus zmartwychwstał”.

Występ gimnazjalistów zrobił duże wrażenie na naszych uczniach. Nie był to jednak koniec niespodzianek, gimnazjaliści zorganizowali wspólną zabawę przy muzyce a następnie nasi uczniowie otrzymali wspaniałe prezenty przygotowane przez Panią Małgorzatę Olejniczak i uczniów z klasy 2 a.

Na zakończenie, w pogodnym nastroju, wszyscy razem składali sobie świąteczne życzenia „Wesołego Alleluja”.