ostatnio edytowane: 2014-10-08 14:27:13

25 listopada do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej przyszedł specjalny list od Pluszowego Misia. W liście tym Misiu pozdrowił wszystkich pracowników szkoły oraz swoich małych przyjaciół - dzieci. Poprosił ich, aby odnaleźli ukryty skarb na końcu tęczy, w którym czekały smakołyki i dyplomy dla dzieci. Aby go odnaleźć dzieci musiały odszukać ukryte dla nich zadania i oczywiście je rozwiązać. Pluszowy Miś zadbał również o specjalnego pomocnika dla dzieci – Panią Kazię.

Zadania były różnorodne, od gimnastyki buzi i języka, tańców, śpiewu, kosztowania misiowego przysmaku – miodu do wykonania pracy plastycznej – misia z kolorowych kół. We wszystkich zadaniach pomagała dzieciom pani Kazia oraz panie z grup. Po wykonaniu wszystkich zadań pojawiła się kolorowa tęcza , po której każde dziecko przeszło, aby dostać to, co zostawił dla nich Pluszowy Miś. Było dużo zabawy i śmiechu.

Dzieci pożegnały panią Kazię i poprosiły by odwiedziła ich za rok ,aby świętować kolejne „misiowe” urodziny. Na zakończenie spotkania stwierdziliśmy zgodnie, że świat bez przyjaciół byłby bardzo ubogi. Z niecierpliwością będziemy czekali na kolejne spotkanie za rok.

D. Niezborała A. Woźniak