Międzynarodowy Dzień Tańca

ostatnio edytowane: 2014-10-03 09:38:47

29 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Tańca. Do udziału w zabawach tanecznych zostaliśmy zaproszeni do Niepublicznego Przedszkola nr 3 „Wesoły Smyk”. Pokazy tańców w wykonaniu przedszkolaków były prześliczne. Radosne rytmy wywoływały uśmiech na twarzach naszych dzieci. Zabawa w tanecznych rytmach była wspaniała. W trakcie ponad godzinnej zabawy, nasze dzieci mogły nauczyć się podstawowych kroków kilku wesołych tańców. Na zakończenie, odważnie stanęły przed publicznością i dały pokaz swoich możliwości, za co otrzymały gromkie brawa. Spotkanie uwieńczone było słodkim poczęstunkiem. Nie od dziś wiadomo, że taniec to wspaniała forma aktywności ruchowej, łącząca radość z czynnym wypoczynkiem.
I to prawda, uśmiech na twarzach naszych dzieci był tego najlepszym dowodem.