Dzień Rodzica w Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej w Chodzieży

ostatnio edytowane: 2014-11-24 12:06:50

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. Nasze dzieci postanowiły w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też w dniu 26 maja 2014r. wystąpiły w uroczystym przedstawieniu z okazji Dnia Rodzica. Od rana wszyscy z niecierpliwością i wielkim przejęciem czekali na swoich gości. Uczniowie dali znakomity popis swoich recytatorsko-wokalnych zdolności i umiejętności tańcząc, śpiewając piosenki oraz deklamując wierszyki. Na twarzach zebranych widać było radość i ogromne wzruszenie. Wszyscy złożyli rodzicom serdeczne życzenia oraz wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło również wspólnych zabaw i konkursów. W nagrodę, rodzice otrzymali certyfikaty „Super Mamy” i „Super Taty”. Na zakończenie zaprosiliśmy wszystkich gości na wspólny, słodki poczęstunek przygotowany przez niezawodne mamy naszych dzieci. Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień.