ostatnio edytowane: 2015-03-16 14:01:19

W naszej szkole nie brakuje okazji do wspólnej zabawy. Dnia 28 listopada obchodziliśmy andrzejki. Od rana rozbrzmiewała muzyka. Stosowne ozdoby i rekwizyty, wywoływały nastrój sprzyjający przepowiedniom. Przez cały dzień towarzyszyły nam różnorodne wróżby - zabawy przepowiadające przyszłość, których nie należy traktować zbyt poważnie, choć nie jest wykluczone, że mogą się spełnić. Wróżby przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce w towarzystwie wróżki.
"Andrzejki" - to wspaniała zabawa dostarczająca wielu przeżyć i emocji. Są one także okazją do rozbudzania w dzieciach ciekawości i chęci poznania naszej ludowej tradycji. Na zakończenie spotkania andrzejkowego wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek.