Wyjątkowi goście

ostatnio edytowane: 2014-12-30 20:58:52

15 grudnia w Niepublicznej Szkole Podstawowej Specjalnej odbyło się przedświąteczne spotkanie uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości - wolontariuszy z I Liceum im. św Barbary w Chodzieży. W magiczny nastrój świąt , uczestników spotkania wprowadzili podopieczni Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu: Jakub Herfort- uczestnik Must Be The Music, Kamila Górna, Wiktoria Bugnadzka, Wiktoria Holka, Emilia Niemiro. Spotkanie poprowadził pan Mieczysław Górka, a nad wszystkim czuwała pani Krystyna Świniarska. Podczas wspólnej świątecznej imprezy można było usłyszeć wiele pięknych piosenek i kolęd. Na zakończenie spotkania uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w podziękowaniu za piękny występ, złożyli życzenia, wręczyli słodkie upominki i przygotowany przez siebie zimowy obraz.