Bal Karnawałowy

ostatnio edytowane: 2016-02-09 18:58:53

„W karnawale, w karnawale, nie siedzimy w domu wcale…”Zgodnie ze słowami piosenki wszyscy uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej bawili się na Balu Karnawałowym, który odbył się w poniedziałek 8 lutego 2016 roku. Atmosfera od początku do końca była gorąca, a na twarzach uczniów gościł uśmiech, od ucha do ucha. Wszyscy uczestnicy, i Ci najmłodsi, i Ci troszkę starsi, przebrani w piękne, bajkowe stroje bawili się w rytmie melodii z różnych krajów. W pięknie udekorowanej sali bawiły się księżniczki, czarownice i inne postacie z bajek i filmów. W zabawie chętnie uczestniczyli również wszyscy pracownicy szkoły. Bal uatrakcyjniono konkursami oraz zabawami muzycznymi. Dla uczniów przygotowano słodki poczęstunek. Wspólna zabawa, gry i tańce sprawiły uczniom wiele radości i pozostawiły w pamięci niezapomniane wrażenia.

więcej na facebooku (link)