ostatnio edytowane: 2020-11-05 10:28:48

Szanowni Rodzice

Od dnia 09.11.2020 r. do dnia 29.11.2020 r. wprowadzamy w szkole zdalne nauczanie w klasach I-III w tych dniach tę formę nauki kontynuować również będą klasy IV-VIII.

W dniach 06.11.2020 r. do 07.11.2020 r.  nauczyciele uczący w poszczególnych klasach poinformują Państwa w jaki sposób będą kontaktowali się z uczniami oraz jakie źródła i materiały będą wykorzystane do realizacji zajęć i podstawy programowej. W tych dniach wychowawcy klas poinformują Państwa również o formie i terminach konsultacji  z nauczycielem prowadzącym zajęcia oraz przekażą harmonogram pracy psychologa.

Zajęcia będą realizowane zgodnie z planem lekcji obowiązującym dla oddziału w danym dniu.

W przypadku gdy uczeń nie ma możliwości pracy zdalnej przy wykorzystaniu narzędzi wskazanych przez nauczyciela proszę o kontakt z wychowawcą klasy.