ostatnio edytowane: 2021-01-15 14:24:29

Od dnia 18 stycznia 2021 roku do szkoły wracają uczniowie klas I-III.

W dniach 15 stycznia do 17 stycznia 2021 r.  wychowawcy poszczególnych klasach poinformują Państwa o indywidualnym harmonogramie dnia dla danej klasy uwzględniając godziny przychodzenia i wychodzenia ze szkoły dzieci. W tych dniach wychowawcy klas ustalą również z Państwem, jakie  dodatkowe środki  ostrożności dotyczące funkcjonowania w szkole dziecka z chorobami przewlekłymi, należy stosować w związku z ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 (dotyczy rodziców dzieci z chorobami przewlekłymi).

Zarządzenie w sprawie wprowadzenia procedur mających na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 w Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej w Chodzieży zostało zamieszczone na stronie internetowej szkoły w zakładce „o szkole”® „dokumenty szkolne”.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonych w szkole procedur.

Rafał Pytlak