Organizacja zajęć od 22 marca do 11 kwietnia
ostatnio edytowane: 2021-03-19 09:10:33
Szanowni Rodzice,
z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju na COVID- 19, od 22 marca do 11 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych w całym kraju.
Jednak rozumiejąc potrzeby uczniów z niepełnosprawnościami, w szczególności potrzebę bezpośredniego kontaktu z nauczycielem oraz uczniami z zespołu klasowego, podjąłem decyzję, że do dnia 11 kwietnia nauka odbywać będzie się przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego w niezmienionej formie, tj. w klasach I-III w trybie stacjonarnym, natomiast w klasach IV-VIII pozostaje forma hybrydowa.
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju proszę o bezwzględne stosowanie procedur zmniejszających ryzyko zakażenia Covid-19 obowiązujących w szkole.
Apeluję o to, aby (zgodnie z procedurami) do szkoły posyłać wyłącznie dzieci bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. Ponadto przypominam, że do szkoły nie mogą uczęszczać uczniowie w sytuacji, gdy domownicy przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.
z poważaniem
Rafał Pytlak