Aktualności
Ważne

dodane przez: Rafał Pytlak
ostatnio edytowane: 2021-03-25 13:47:43

Szanowni Rodzice,

w związku z bardzo trudną i stale pogarszającą się sytuacją epidemiczną w kraju, od 29 marca do 9 kwietnia 2021r. przechodzimy w szkole na nauczanie zdalne.

Jednocześnie przypominam, że od 1 do 6 kwietnia 2021r. trwają dni wolne od zajęć dydaktycznych w związku z Wielkanocną przerwą świąteczną.

W dniach 25.03.2021 r. do 26.03.2021 r.  nauczyciele uczący w poszczególnych klasach poinformują Państwa w jaki sposób będą kontaktowali się z uczniami oraz jakie źródła i materiały będą wykorzystane do realizacji zajęć i podstawy programowej. W tych dniach wychowawcy klas poinformują Państwa również o formie i terminach konsultacji  z nauczycielem prowadzącym zajęcia oraz przekażą harmonogram pracy psychologa.

Zajęcia będą realizowane zgodnie z planem lekcji obowiązującym dla oddziału w danym dniu.

W przypadku gdy uczeń nie ma możliwości pracy zdalnej przy wykorzystaniu narzędzi wskazanych przez nauczyciela proszę o kontakt z wychowawcą klasy.

Trudna sytuacja związana z COVID-19 wymaga ograniczenia naszej aktywności społecznej – niestety także podczas Świąt Wielkanocnych. Pamiętajmy o zminimalizowaniu liczby kontaktów, zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk, noszeniu maseczek. Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę.

Z poważaniem

Rafał Pytlak

Dyrektor szkoły

powrót