Awans zawodowy nauczyciela

Mianowanie
ostatnio edytowane: 2021-08-30 12:36:30

Kolejne mianowanie w naszej szkole

W dniu 23 sierpnia przed komisją egzaminacyjną składającą się z przedstawiciela organu prowadzącego szkołę, dyrektora szkoły, ekspertów z listy Ministra Edukacji Narodowej oraz przedstawiciela Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Pile, stanęła Pani Paulina Woźna.

Komisja zapoznała się z oceną pracy nauczyciela, sprawozdaniem z realizacji planu rozwoju zawodowego, oraz przeprowadziła egzamin, podczas którego Pani Paulina zaprezentowała dorobek zawodowy, swoją wiedzę i umiejętności. Odpowiedziała także na pytania komisji dotyczące wymagań niezbędnych do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

Serdecznie gratulujemy zdanego egzaminu i życzymy dalszych sukcesów i zadowolenia z tej jakże ciekawej i ważnej, ale także wymagającej pracy.