Cała polska czyta dzieciom

ostatnio edytowane: 2022-06-10 12:07:11

Pożegnanie z "Afryką Kazika". To już ostatnie spotkanie w ramach akcji: "Cała Polska czyta dzieciom" w tym roku szkolnym. Nasz podróżnik Kazimierz Nowak zakończył swoją fascynującą podróż przez Afrykę, a my podsumowaliśmy nasze wiadomości w trakcie quizu, przypomnieliśmy sobie jeszcze raz przygody jakie przeżył bohater podczas podróży. Na koniec warsztatów z książką wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy wytrwałego podróżnika w świat lektury, figurkę małego roweru wydrukowanego na szkolnej drukarce 3d oraz torbę z nadrukiem zdjęcia plakatu, który wspólnie wykonaliśmy, w trakcie czytania książki. Podczas słodkiego poczęstunku delektowaliśmy się suszonymi morelami, rodzynkami i daktylami oraz ostatnią herbatką kokosowo-ananasową i cytrynowo - limonową. Spotkanie zakończyliśmy taneczną imprezą przy muzyce inspirowanej Afryką.

więcej na szkolnym facebooku: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0WWiijNk29owMSDgUo6BKhTP8SEEivUaYAA5Y7PzS449HyWbu5ipSUb5jyvUUKzCdl&id=100063999849564