Aktualności
Zmiana nazwy szkoły

dodane przez: Rafał Pytlak
ostatnio edytowane: 2023-05-08 13:18:08

Szanowni Państwo,

 

Jako dyrektorzy szkoły chcielibyśmy poinformować Państwa, że z dniem 01 września 2023 roku nastąpi  zmiana nazwy szkoły na taką, która odzwierciedla kompleksowe podejście naszej placówki do edukacji i terapii:

„Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa”

Nasza szkoła nie tylko oferuje wyjątkowe możliwości edukacyjne dla dzieci z niepełnosprawnościami intelektualnymi, z autyzmem ale również prowadzi wysokiej jakości zajęcia terapeutyczne, których celem jest wspieranie rozwoju fizycznego i emocjonalnego naszych podopiecznych. Nasza szkoła to nie tylko miejsce edukacji, ale również przestrzeń, w której dzieci mogą czuć się zaakceptowane i zrozumiane.

Mamy zaszczyt dysponować wykwalifikowaną kadrą, która stale podnosi swoje kwalifikacje, a także nowoczesnymi i skutecznymi pomocami dydaktycznymi, które wspomagają proces nauczania i terapii.

Jako dyrektorzy szkoły jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów, którzy z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem uczestniczą w zajęciach edukacyjnych, rewalidacyjnych i terapeutycznych. Zajęcia te dla wielu z nich stanowią nie tylko wsparcie terapeutyczne, ale również emocjonalne.

Gwarantujemy Państwu, że nasza szkoła nadal będzie działać na wysokim poziomie i zapewniać najlepsze warunki dla rozwoju Waszych dzieci.

 

Z wyrazami szacunku

Rafał Pytlak – dyrektor

Kamila Pytlak - wicedyrektor

powrót