10 lat minęło - Uroczysta Akademia

ostatnio edytowane: 2024-09-02 15:08:32
Dziesięć lat temu, wspólnie z moją żoną, powiedzieliśmy sobie "tak" ... - zakładamy szkołę - szkołę specjalną. Specjalną, czyli wyjątkową, przyjazną, szczególną, doskonałą! ... Od tej decyzji minęło10 lat ... na fotografiach widzę naszych uczniów, którzy dorastają, zmieniają się pokonują własne bariery. To oni pokazują jak wiele się zmieniło i jak daleko zaszliśmy... Były momenty trudne, które przetrwaliśmy. Były też chwile radości, te małe zwycięstwa, które dodały nam sił i motywacji do dalszego działania... To co sprawia, że nasza szkoła jest wyjątkowa to nasza kadra, która każdego dnia przychodzi z uśmiechem na twarzy i tym uśmiechem zaraża naszych uczniów. Dajecie im wszystko co najważniejsze: swoją cierpliwość, zrozumienie i wsparcie. To jest bezcenne! Dziękuję. Szkoła to również uczniowie i rodzice - stanowimy jedną wielką rodzinę. Dziękuję za Wasze zaufanie powierzając Wasz największy skarb - Wasze dzieci.
Uczniowie - JESTEŚCIE SERCEM TEJ SZKOŁY!
Moi drodzy, w imieniu moim oraz Pani Dyrektor dziękujemy Wam za dziesięć wspaniałych lat, pełnych wyzwań i sukcesów.
Dziękuję również Pani Dyrektor za jej nieustające wsparcie, zaangażowanie i pasję, które są fundamentem naszej wspólnej pracy.
Niech kolejne lata będą równie owocne i pełne wspólnych sukcesów!"
DZIĘKUJĘ!
Rafał Pytlak