ostatnio edytowane: 2014-10-08 14:30:37

W poniedziałek 14 października odbyła się uroczystość pasowania na ucznia.
Pierwszoklasistom, w tym ważnym dla nich dniu, towarzyszyli rodzice, rodzeństwo oraz wolontariusze z Miejskiego Gimnazjum. W programie uroczystości znalazł się program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły.
Kulminacyjnym punktem imprezy było ślubowanie, po złożeniu którego dyrektor szkoły Rafał Pytlak pasował dzieci na uczniów i wręczył im pamiątkowe dyplomy. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Rodzice nie zapomnieli też o Dniu Edukacji Narodowej wręczając zarówno dyrektorowi, jak i wszystkim pracownikom szkoły kwiaty wraz z ciepłymi życzeniami.
Po części oficjalnej uczestnicy uroczystości wspólnie usiedli do poczęstunku, podczas którego dzielili się wrażeniami i spostrzeżeniami.